Transplantacja włosów w Polsce


W Polsce zabieg transplantacji włosów jest coraz bardziej popularny. Składa się na to coraz większa zamożność społeczeństwa i utrzymujące się na stałym poziomie ceny przy rosnących kwalifikacjach chirurgów. Polskie kliniki przyjmują również bardzo dużo pacjentów z krajów zachodnich. Głównym motywem wyboru polskiej kliniki jest oczywiście cena, ale również bardzo dobre opinie polskich chirurgów. Kliniki, które możemy zdecydowanie polecić w Polsce to:

Klinika Kolasiński w Poznaniu

Według miesięcznika: "Wprost" jedna z najlepszych polskich klinik. Wykonuje nie tylko zabiegi transplantacji włosów, ale również szereg innych operacji plastycznych.

Klinika MedicalHair

Również należy do najlepszych klinik w Polsce. Jest filią niemickiej sieci klinik wykonujących zabiegi przeszczepu włosów. Ma kilka oddziałów w Polsce. Wykonuje zabiegi metodą strip oraz FUE

Klinika Max Med z Rzeszowa

Jest to stosunkowo nowa klinika, ale już zdobyła duże zaufanie wśród swoich pacjentów. Klinika jest członkiem ISHRS (międzynarodowe stowarzyszenie chirurgów przeszczepiających włosy) co świadczy o wysokim profesjonaliźmie tej kliniki.

Klinika dr Zielińskiego

Dr Zieliński jest jedym z najbardziej doświadczonych polskich chirurgów wykonującym przeszczepy włosów głównie metodą strip. Jest również wykładowcą na Akademii Medycznej w Poznaniu. Klinika dr Zielińskiego również mieści się w Poznaniu co powoduje, że Poznań można uznać za stolicę polskiej transplantologii przeszczepu włosów. 
Copyright © 2008 pieknewlosy.info