Zagęszczanie włosów clip in hair


Zagęszczanie włosów metodą clip in hair to również nowa metoda zagęszczania włosów. Podczas gdy mikrowłókna stosuje się jedynie w przypadku osób z przerzedzonymi włosami, clip in hair może stosować każdy, a w zasadzie każda kobieta, gdyż metoda clip in hair jest przeznaczona wyłącznie dla kobiet.

Sposób zagęszczenia włosów metodą clip in hair jest bardzo prosty, jednakże najlepiej poprosić o pomoc drugą osobę. Osoba pomagająca powinna stać z tyłu, a osoba, której włosy mają zostać zagęszczone powinna siedzieć na krześle. Najpierw zaczesuje się włosy w kok nad głową, tak aby odsłonić część włosów z tyłu głowy. Następnie za pomocą specjalnych klipsów wczepia się po kolei kilka pasemek włosów w prawdziwe włosy. Po zakończeniu dopinania, można rozpuścić włosy. Efekt zazwyczaj jest imponujący.

Na rynku dostępnych jest już dużo różnych tego typu dopinek. W zasadzie wyróżnia się dwa rodzaje włosów clip in hair: włosy naturalne i włosy sztuczne, jednakże oprócz różnicy w materiale ważna jest również jakość wykonania. Niektóre bowiem dopinki mogą być zszywane maszyną, co może wpływać na wypadanie włosów, wypadanie oczywiście włosów doczepionych, co powoduje, że gęsta fryzura staje się coraz rzadsza. Niektórzy producenci oferują włosy clip in hair zszywane ręcznie co zdecydowanie wydłuża użytkowanie takich włosów.

Wkrótce przedstawimy Państwu zaufane strony, które oferują włosy clip in hair w najwyższej jakości.

Bardzo wysokiej jakości włosy clip in hair w 20 kolorach w nie wysokiej cenie można zobaczyć na stronie: www.mirao.pl 
Copyright © 2008 pieknewlosy.info